Služby hotelu Adam v Trutnově 


Parkování

Příjezd na parkoviště je z ulice Na Struze. Parkování se řeší dle aktuální situace domluvou po příjezdu do hotelu a je zpoplatněno cenou 150 Kč/ auto/den. K dispozici je 10 parkovacích míst. Monitorované parkoviště se na noc uzavírá.


Snídaně

Bohaté snídaně formou švédských stolů jsou ubytovaným hostům k dispozici každé ráno od 7.00 do 09.30 hodin v hotelové restauraci.
 

Sauna

V podkroví hotelu se nachází privátní sauna, kde mohou hosté načerpat nové síly po náročném dni v Trutnově a okolí. Prohřát se v ní můžete po objednání na recepci, za poplatek 100 Kč/osoba/hodina. K dispozici je také odpočívárna.Sauna otevřena do 20:00.


Služby concierge

Na přání našich hostů rádi zarezervujeme vstupenky na kulturní představení, sportovní akce i jiné události v Trutnově. Vyhledáme autobusová a vlaková spojení, objednáme taxi, i zajistíme milé překvapení v podobě květin pro Vaše partnerky. Samozřejmostí je rada, kam se vydat na výlet a jak strávit příjemný den v Trutnově nebo v jeho okolí.


Masérské služby / Kadeřnictví, manikúra, pedikúra

Na recepci si můžete objednat také masáže. Případně můžete navštívit salón vedle hotelu nabízející kadeřnické služby, manikúru a pedikúru.
 

Sekretářské služby

Pro naše hosty na recepci zajistíme tisk dokumentů, kopírování, případně faxové služby. 


Doplňkové služby

V případě potřeby hosté mohou využít bezplatně úschovnu zavazadel na recepci hotelu. Po domluvě s recepcí je možný brzký příjezd i pozdější odjezd (závisí na kapacitě hotelu). V přízemí hotelu, v salonku je hostům po celý rok k dispozici rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. 
 

Hotel Adam Trutnov | Trutnov | TIPY NA VÝLETY

TIPY NA VÝLETY

Naše nabídka služeb jistě uspokojí i nejnáročnější hosty.

Speciální nabídky

Ukázat všechny nabídky


Oficiální webové stránky
Rezervujte přímo

Hotel v úplném centru města

Pohodlné postele

Vynikajicí kontinentální snídaně

Sledujte nás