Zjistit dostupnost

 

 

VÍTEJTE V HOTELU ADAM ****

Hotel Trutnov


Vítejte na webových stránkách hotelu Adam v Trutnově. Jedinečný hotel přímo v historickém centru města v Krkonošském podhůří nabízí komfortní ubytování v prostorných pokojích, konferenční prostory a salónky, parkování přímo před hotelem a internetové Wi-Fi připojení v celém objektu zdarma.  

Hotel Adam je díky své poloze ideálním startovacím bodem při poznávání kulturních a historických památek Trutnova. Jen pár kroků od hotelu se nachází Krakonošovo náměstí, v blízkosti je též dějiště již tradičních trutnovských hudebních festivalů. Milovníci sportu si přijdou na své v Areálu Mladá Buky.

V případě zájmu o uspořádání Vaší firemní akce v Trutnově, Vám rádi zajistíme vše potřebné, aby se z Vaší akce stal nezapomenutelný zážitek. Restauraci s kapacitou až 30 osob přizpůsobíme Vašim požadavkům a postaráme se i o coffee break či zábavu. Pro menší setkání, jednání i firemní snídaně jsou Vám k dispozici naše 2 salónky, každý pro 12 osob.

Na recepci hotelu Vám rádi pomůžeme s Vaším programem v Trutnově, neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro Vás!

V ceně ubytování je zahrnuté internetové Wi-Fi připojení v celém objektu zdarma, možnost brzkého příjezdu, pozdního odjezdu (dle aktuální kapacity hotelu), voda po příjezdu na pokoji, 20 % sleva na vybrané aktivity a skipasy v areálu Mladé Buky a samozřejmě ochota a vstřícnost našeho personálu. DODATEČNÁ SLEVA 5% PŘI PŘÍMÉ REZERVACI!

Novinky

Kulturní akce v Trutnově 2017

Připravili jsme pro Vás přehled hlavních kulturních akcí, které nás čekají na jaře a v létě 2017. Navštivte Trutnov - město žijící hudbou, slavnostmi a dalšími jedinečnými akcemi!

7.3.2017

Zobrazit celý článek

19. ročník jazzového festivalu v Trutnově

Již tento čtvrtek 23.2. můžete vyrazit na další z řady skvělých koncertů v rámci tradičního jazzového festivalu jazzinec - představí se československá formace Otto Hejnic Trio a jako host americký zpěvák Chuck Wansley. 

21.2.2017

Zobrazit celý článek

Nové webové stránky!

Prohlédněte si naše nové webové stránky. Čeká na Vás řada novinek!

31.1.2017

Zobrazit celý článek

AKCE PRO DĚTI - MIKULÁŠOVINY

08. 12. - 10. 12. 16 od 09:00 Vás zveme na tradiční setkání s řemeslem a dobrými nápady do UFFA!

2.12.2016

Zobrazit celý článek

Užijte si s námi Silvestr 2016 v Trutnově!

Ještě váháte, kam vyrazit na Silvestra? Co takhle strávit poslední víkend roku 2016 v Trutnově v podhůří Krkonoš. Rezervujte si svůj pobyt v Hotelu Adam přímo v centru města. 

1.12.2016

Zobrazit celý článek

Podzimní balíček Hotelu Adam již v prodeji!

Přijeďte si užít pohodové podzimní dny do Trutnova. Využijte bohatého podzimního pobytu a získejte báječné slevy do Areálu Mladé Buky i výhodné ceny ubytování. 

14.11.2016

Zobrazit celý článek